Flexpool

Entegre Havuz Örtüsü

FLEXPOOL HAVUZ ÖRTÜSÜ, Güverteden havuza gelecek pislik ve mikroplardan havuz suyunu korur, ısıtma, havuz kimyasalları ve işletme giderlerini düşürür. Özellikle covid 19 gibi  salgın hastalık ve bakteri gibi oluşumlardan havuz suyunu korur.

FLEXPOOL örtü sistemi:  yurt içi ve yurt dışında yapılan bütün sistemlerden üstündür. Dizaynı, malzemesi, imalatı ve uygulaması tamamen TÜRK malıdır.

Türkiye’de firmamız tarafından tasarlanmış yurt içi ve yurt dışında uygulanmış bir örtü sistemidir. Örtü açıkken ve kapalıyken havuz etrafında örtüyü saklamak için büyük sanduka, ip, ray, silindir, makara, halka vs yoktur.  Örtü kullanılmadığında ortada hiçbir şey kalmaz, örtü taşma kanalı içinde gizlenir.                               

Diğer su yüzeyinde yüzen sistemlerden farklı olarak havuzun 4 kenarına fikse edildiğinden çocuk ve küçük canlıların düşmesi halinde boğulma riski yoktur.

En önemlisi, havuz örtüsünü açıp kapatmak diğer sistemlere göre çok kolay olup, açma veya kapatma saniyeler bazında bir kişi tarafından gerçekleştirilir. Örtü kapalı iken yağan yağmur suyu taşma kanalına oradan da atık su giderine yönleneceğinden havuz suyu PH değeri değişmez.

FLEXPOOL örtü,  gizli taşmalı havuzlar için dizayn edilmiştir. Mevcut skimmerli ve taşmalı havuzlarda da güverte tadilatı yapılarak montajı yapılabilir.